BUSINESS LEADERS "Věřily, že můžou"

BUSINESS LEADERS "Věřily, že můžou"

  • Úno 01, 2019

Vyprodaná konference pro ženy představila úspěšné Češky .....

 

První letošní konference pod záštitou magazínu Business Leaders proběhla 23. ledna v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě. Akce měla podtitul „Věřily, že můžou“ a byla určena především ženskému publiku.

Základní myšlenkou konference bylo inspirovat všechny ženy, které se chtějí osobně rozvíjet a budovat vlastní – nejen materiální – úspěch. Před vyprodaným sálem vystoupily úspěšné české podnikatelky a manažerky. Program zahrnoval sedm jednotlivých vystoupení a tři panelové diskuze, kde řečnice odpovídaly na otázky publika.

Představily se manažerky z různých obchodních odvětví od logistiky přes informační technologie, medicínu, provoz e-shop až po nový fenomén sociálních sítí – silné komunity. Všechny řečnice spojovala vytrvalost a odvaha, se kterou se pustily do vlastních projektů. Často musely překonávat nelehké životní situace nebo despekt okolí.

V jejich snažení jim pomohlo předání zkušeností od zkušenějších, podpora komunity a také ženská síla. “Když si budou ženy pomáhat, tak bude na světě líp,“ prohlásila během vystoupení Simona Kijonková, zakladatelka přepravní společnosti Zásilkovna.

Dalším cílem konference bylo spojit ženy, které mají vlastní podnikání nebo o něm přemýšlí. To potvrdila ve svém vystoupení i Barbora Bühnová, jedna z vůdčích osobností neziskové organizace Czechitas, která pomáhá ženám zorientovat se ve světě IT: “Síla komunity je velmi důležitá.”

Na konference dále vystoupily: Helena Kohoutová, zakladatelka Ocenění Českých Podnikatelek, Karolína Topolová, generální ředitelka provozovatele značek  Mototechna a AAA Auto, Petra Plemlová, zakladatelka online obchodů Unuodesign.cz a Unuo.cz a Pavlína Louženská, zakladatelka online platformy #HolkyzMarketingu.

Hosty v panelových diskuzích byly: MUDr. Monika Golková, primářka kliniky A2C, Vlasta Opelková, výkonná ředitelka společnosti Business Success, Markéta Udavská, výkonná ředitelka cestovní kanceláře Exclusive Tours, Aneta Martinek, marketing & event managerka společnosti GrowJOB a Klára Gajová, spoluzakladatelka platformy Femme Palette.

Celou konferenci uzavíralo vystoupení Petra Casanovy, zakladatele vydavatelství First Class Publishing, který zároveň provázel celým dnem.

Kromě vystoupení řečníků organizátoři pro všech tři sta návštěvníků připravili prostor pro networking. „Konference byla úžasná, perfektně zorganizovaná a v nádherném prostředí,“ shrnula akci jedna z účastnic.

Další informace naleznete na webové stránce události www.konference.businessleaders.cz.

Fotografie k použití zde: https://www.dropbox.com/sh/v3t8rhihgyyx0b6/AADD_isVGWJvBYO_KOM3rkdaa?dl=0