Zviditelnění v cílové skupině zákazníků prostřednictvím společensko-odborných setkání

  • Zviditelnění v cílové skupině zákazníků prostřednictvím společensko-odborných setkání a online přenosů.
  • Vaše služby, produkty a vize umožníme představit v rámci unikátních setkáních v cílové skupině podnikatelů.
  • Osobitý přístup, individuální příležitosti, pozitivní komunikace, originalita v přátelském prostředí tvůrčích lidí.

 

Díky více jak dvacetileté praxi sdružujeme ročně cca 11 000 českých firem. Vytváříme tak obchodní příležitosti a rozvíjíme vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. Na této myšlence byla založena Podnikatelské platforma Helas – Budujeme hrdé Česko. Firmy, které jsou členy této platformy, jsou prověřené odborným garantem a jsou tedy důvěryhodnými klienty i dodavateli.

Hlavními pilíři platformy jsou námi založené projekty: Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, PodnikatelkaOnline.cz, Ocenění Českých Lídrů a Ocenění Českých Exportérů, jejichž cílem je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys.

Načerpané zkušenosti a pozorování lidských a podnikatelských příběhů daly podnět ke vzniku trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU. Vychází z touhy ukázat lidem na rozcestí, včetně těch na úplném začátku, jak pracovat, snažit se a být schopen jít do nekomfortní zóny. Protože jedině posouvat se dál a nacházet nové cesty má pro nás hluboký význam.

 

Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie dovedla HELENU KOHOUTOVOU, zakladatelku Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko, k založení vlastní značky „ETERNAL BY HELENA“. Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti.